Fahriye Evcen taytı çekti, spor yaptı… O karelere beğeni yağdı


Aşkları ve aile yaşantılarıyla örnek olan ünlü çift Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, son olarak aynı reklam kampanyasında boy göstermişti. Eşi Burak Özçivit ile yer aldığı reklam filmiyle adından söz ettiren Fahriye Evcen, fit halini sergilediği spor paylaşımıyla sosyal medyaya damga vurdu.

İki çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziğiyle dikkat çeken Fahriye Evcen doğal güzelliğine de oldukça güveniyor. Sıfır makyaj hallerini hiç çekinmeden paylaşan Fahriye Evcen’e övgü dolu yorumlar yağıyor.

Fahriye Evcen son olarak spor paylaşımı ile kendine hayran bıraktı.

Daha önce de pembe taytı ve düzgün fiziği ile beğeni toplayan Fahriye Evcen’e “Kim der ki iki çocuk annesi” yorumları yapılmıştı.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, makyajsız paylaşımlarıyla göz doldurdu.

OĞLUYLA PAZAR KEYFİ

Ünlü oyuncu, minik oğlu Kerem’le güzel havanın fırsatını bilerek keyif yaptı.

SIFIR MAKYAJ FAHRİYE

Ünlü oyuncu, sıfır makyaj hallerini hayranlarının beğenisine sundu.

İşte Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve minik oğlu Kerem’in pazar keyfi…

Aşklarıyla imrendiren ünlü çift Burak Özçivit ile Fahriye Evcen son olarak aynı reklam kampanyasında boy gösterdi.

Birlikte aynı reklam filminde yer alan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, hayranlarının ilgisini çekti. Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in reklam filmi sosyal medyanın konuşulanlarından olmayı başardı…

Geçtiğimiz günlerde set hatıralarını paylaşan Fahriye Evcen’in oğlu Kerem ile set halleri ise beğeni yağmuruna tutulmuştu.

İlk kez 1. yaş gününde yüzü görünen minik Kerem adeta abisi Karan’ın ikizi gibi! Fahriye Evcen son olarak oğlu Kerem’in karesine “Çok aşığım” notunu düştü…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x