Dev markadan yeni nesil akıllı telefon atağı; şimdi rakipler düşünsün

Gelişmiş kamera özellikleri, uzun pil ömrü ve etkileyici ekran teknolojisiyle, Motorola‘nın bu yeni serisi akıllı telefon piyasasında yeni bir dönem başlatmaya hazırlanıyor.

Motorola‘nın Hindistan şubesi, 3 Nisan’da yeni bir akıllı telefon lansmanı yapılacağını duyurdu. Şirket, telefonun adını açıklamasa da, bugün X platformunda yeni bir Snapdragon 7 Gen 3 destekli telefonun teaser’ını yayınladı. Daha önce Motorola Hindistan, eğimli bir ekrana sahip bir akıllı telefonun kısa bir videosunu X platformunda paylaşmıştı. Arka panel, bugünkü teaser’da kullanılan renk ile boyanmıştı.

Dev markadan yeni nesil akıllı telefon atağı; şimdi rakipler düşünsün

Video, “Yeni Edge’i serbest bırak” ifadesiyle, 3 Nisan’da Hindistan’da lansmanı yapılacak akıllı telefonun bir Edge serisi telefonu olacağını öne sürüyordu. Başlangıçta, geçen hafta ortaya çıkan Edge 50 Pro’nun lansmanı yapılacağını düşünmüştük. Ancak dün, Edge 50 Fusion hakkında bilgi edindik. Motorola‘nın bize gönderdiği grafikte yer alan “sanat ve zekanın birleşimine tanık olun” ifadesi göz önüne alındığında, markanın 3 Nisan’da Edge 50 Fusion’ı tanıtacağını görebiliriz. Ancak, Edge 50 Pro ile birlikte lansman yapılıp yapılmayacağı henüz belli değil.

Motorola Edge 50 Fusion’ın Snapdragon 6 Gen 1 yonga seti ile geleceği söylenirken, Motorola Edge 50 Pro’nun yönetiminde Snapdragon 8 Gen 3 çipinin olacağı iddia ediliyor. Bu, ya sızıntıların yanlış olduğu ya da Motorola’nın 3 Nisan’da tanıtacağı üçüncü bir Edge serisi akıllı telefonun olduğu anlamına gelebilir. Etkinlik daha iki haftadan fazla bir süre uzakta olduğundan, Motorola’nın bu yeni akıllı telefon hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi vermesini bekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x